Sena 5S İnterkom (5S-10)

İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
0.7 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.1

Sena 5S İnterkom Fiyatları

Sena 5S İnterkom Fiyat Geçmişi

Sena 5S İnterkom Ürün Ailesi

Sena 5S (5S-10) İnterkom Tek Cihaz 11.921,00 TL
Sena 5S Dual (5S-10D) İnterkom İkili Cihaz 21.892,00 TL

Sena 5S İnterkom Temel Özellikleri

Var
0.7 km
Var
Yok
5.1
Şarj Süresi:
1.5 saat
Hoparlör Çapı:
40 mm
Ağırlık:
48 g
Kask Uyumu:

Sena 5S İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 2 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 0.7 km
• Kulanım Süresi 7 saat
• Şarj Süresi 1.5 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Genişlik 76 mm
• Yükseklik 48 mm
• Derinlik 30 mm
• Ağırlık 48 g

Sena 5S İnterkom İle En Çok Karşılaştırılan İnterkom Cihazları

Sena 5S İnterkom Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ali C** A**** Profil Resmi

24 yorum

Ali C** A**** cihazın kendisi değil bağlantı seti
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ali C** A**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.