Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Security P1 Pro İç Mekan 3K Wi-Fi Kamerası – Yapay Zeka Algılama, 360° Dönebilme, Gece Görüşü, 256GB’a Kadar MicroSD Kart Desteği ve Sesli Asistan Uyumluluğu,Dijital Zoom – Beyaz Satıcı: JetKlik
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 1509
Baseus Security P1 Pro Indoor 3k Wi-fi Güvenlik Kamerası , Aı Algılama, Gece Görüşü Alexa Ve Google Uyumlu Satıcı: JetKlik
1.551,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 1551.29
Baseus Security P1 Pro Indoor 3K Wi-Fi Güvenlik Kamerası , AI Algılama, Gece Görüşü Alexa ve Google uyumlu Satıcı: JetKlik
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 1599.00
Baseus Security P1 Pro Indoor 3K Wi-Fi Güvenlik Kamerası , AI Algılama, Gece Görüşü Alexa ve Google uyumlu Satıcı: Hesapli Depom
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 2099.00
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN