Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Securıty P1 Indoor Guvenlık Kamera - RENK - Beyaz
Satıcı: SsdDeposu
1.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 1300.00
Baseus Security P1 İç Mekan Wi-Fi Kamera, AI Algılama, 360° Pan, Gece Görüşü, 256 GB'a Kadar MicroSD ve Google ve Alexa ile Çalışır,Yapay Zeka Hareket Algılama,Bebek Ağlaması Algılama,Çift Yönlü Ses Satıcı: Nethouse
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 1609
Baseus Security P1 Indoor 3k Wi-Fi Güvenlik Kamerası Satıcı: Hesapli Depom
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 1599.00
Baseus Security P1 Indoor 3k Wi-Fi Güvenlik Kamerası Satıcı: Nethouse
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 1599.00
Baseus Security P1 3K Indoor Wi-Fi Güvenlik Kamerası S0TV012130
2.389,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 2389.00
Baseus Security P1 Indoor 3k Wi-fi Güvenlik Kamerası Vvebsu0001 Satıcı: areyteknoloji
2.924,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 2924.90
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN