Cata CT-4051

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

Cata CT-4051 Fiyatları

Cata Ct-4051 V2 Gece Görüşlü Akıllı Dış Mekan Kamera Yeni Model

Satıcı: vipaydinlatma

1.602,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1602.00
Cata Ct-4051 Dış Mekan Akıllı Kamera Full Hd 1080p Ip66

Satıcı: beginelektromarket

1.602,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1602.00
CATA (SIYAH+PLATIN) AKILLI DIŞ MEKAN KAMERA

Satıcı: ÖZNUR ELEKTRİK

1.632,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1632.12
Cata CT-4051 Full HD Akıllı Dış Mekan Güvenlik Kamerası - Gece Görüşlü, 360° Dönebilen, Sesli İletişim, Hareket Takipli, SD Kart & Bulut Destekli, Dış Mekan

Satıcı: GAZİOĞLU ELEKTRİK MEKANİK OTOMASYON

1.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 1830
Cata Dış Mekan Akıllı Kamera CT-4051 - BEYAZ

Satıcı: NG ELEKTRİK | 21 yorum

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1850.00
Cata CT-4051 Akıllı Dış Mekan 360° WiFi Güvenlik Kamerası 3MP Full HD Gece Görüşlü Ses ve Hareket Al

Satıcı: SELVİ ELEKTRİK AYDINLATMA

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1860.00
Cata Dış Mekan Gece Görüşlü 360 Derece Wifi Akıllı Ip Kamera - Ct-4051

Satıcı: Hırdavat Noktası

1.881,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1881.99
Cata Dış Mekan Akıllı IP Kamera CT-4051 Gece Görüşlü FHD 1080p Sensörlü Bağlantı Özellikleri

Satıcı: CİHAN AYDINLATMA | 1 yorum

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 1900.00
CATA (SIYAH+PLATIN) AKILLI DIŞ MEKAN KAMERA

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

2.227,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2227.58
CATA DIŞ MEKAN AKILLI KAMERA 360 GECE GÖRÜŞLÜ HD IP66

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

2.296,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2296.47
CATA Dış Mekan Akıllı Kamera Ct-4051 1080P Full HD IP66 360 Derece Dönüş

Satıcı: UKA Teknik Çözümler

2.418,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 2428.9
CATA DIŞ MEKAN AKILLI KAMERA 360 GECE GÖRÜŞLÜ HD IP66

Satıcı: elektrikdukani

2.946,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 2946.55

Cata CT-4051 Fiyat Geçmişi

Cata CT-4051 Temel Özellikleri

Var

Cata CT-4051 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 128 GB
• Wi-Fi Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 88 mm
• Derinlik 120 mm

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

Cata CT-4051 İle En Çok Karşılaştırılan IP Kameralar

Cata CT-4051 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.