Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2Mpix, 2,7-13,5mm Lens, H265+, Dahili Mikrofon, 40Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Dome IP Kamer Satıcı: netsipariş
5.537,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 5537.90
DAHUA IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2Mpix, 2,7-13,5mm Lens, H265+, Dahili Mikrofon, 40Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Dome IP Kamer Satıcı: Ptd Bilişim
6.255,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 6255.74
Marmara Qumasch Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135, 2mpix, 2,7-13,5mm Motorize Lens, H265+, Dahili Mikrofon, 40MT Gece Görüşü, IP67, Poe Dome Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
7.691,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 7691.77
Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2mp 2.7-13MM Mot. Lens 40 Metre Ir Starlight Dahili Mikrofon Wizsense IK10 Dome Ip Kamera - Tek Seçenek
Satıcı: Kronosys
8.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 8369.00
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN