Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
107 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B (2.8 mm) Fiyatları

DAHUA Ipc-Hdw1249T-S-Il 2Mp 2.8Mm Smart Dual Light Aydınlatmalı Sesli Renkli Color Dome Ip Kamera

Satıcı: Mavilim - Elektronik

2.393,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2393.53
Dahua Ipc-hdw1249t-s-ıl 2mp 2.8mm Ip Dome Kamera Akıllı İkili Aydınlatma,smd+

Satıcı: hedefmarket

2.190,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 2190.50
Dahua Ipc-Hdw1249t-S-Il 2Mp 2.8Mm Ip Dome Kamera (Akıllı İkili Aydınlatma,Smd+)

Satıcı: hedefmarket

2.251,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 2251.60
Dahua IPC-HDW1249T-S-IL 2MP 2.8MM Smart Dual Light Aydınlatmalı Sesli Renkli Color Dome IP Kamera

Satıcı: netsipariş

2.390,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 2390.40
Dahua IPC-HDW1249T-S-IL 2MP 2.8MM Smart Dual Light Aydınlatmalı Sesli Renkli Color Dome IP Kamera

Satıcı: Mavilim Elektronik

2.411,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 2411.53
Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B Fullcolor 2mp 2.8 mm 30 mt H265+ Poe Ir Dome Ip Kamera

Satıcı: Kraft Online

2.667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2667.50
Dahua Ipc-hdw1249t-s-ıl 2mp 2.8mm Ip Dome Kamera Akıllı İkili Aydınlatma,smd+

Satıcı: MbTeknoloji

3.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 3133.00
Binbir Göz Bilgisayar Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B 2mp 2.8mm 30MT Dahili Sesli / Full Color H265+ Poe Ir Dome Ip Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

3.537,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 3537.35

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B (2.8 mm) Fiyat Geçmişi

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B Ürün Ailesi

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B 2.8 mm IP Kamera 2.8 mm 2.189,66 TL
Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0360B 3.6 mm IP Kamera 3.6 mm 2.492,00 TL

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B (2.8 mm) Temel Özellikleri

107 °
Var

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B (2.8 mm) Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 107 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 78 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 256 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 100.9 mm
• Genişlik 109.9 mm
• Derinlik 109.9 mm
• Ağırlık 370 g

Dahua IPC-HDW1249T-S-IL-0280B (2.8 mm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.