Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dahua Ipc-Hdw2249t-S-Il 1/2.8"Cmos 2Mp 2.8Mm Smart Led Poe Sesli Fixed-Focal Dome Ip Güvenlik Kamera
Satıcı: onlinealisverisyap
3.827,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 3827.90
Dahua Ipc-hdw2249t-s-ıl 2mpix, Full Color, 2,8mm Lens,h265+, 30mt Gece Görüşü, Ip67, Dahili Mikrofon, Poe Dome Ip Kamera Satıcı: MbTeknoloji
4.235,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 4235.34
Dahua IPC-HDW2249T-S-IL-0280B 2mp 2.8mm Sabit Lens 30 Metre Dual Light Dahili Mikrofon Wizsense Ip Dome Kamera - Tek Seçenek
Satıcı: Kronosys
4.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 4860.00
Marmara Qumasch Dahua IPC-HDW2249T-S-IL, 2mpix, Full Color, 2,8mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, Poe Dome Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
6.069,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
4 6069.34
2.8 mm
3.827,90 TL
3.6 mm
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN