Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ertek Teknoloji
1.562,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 1562.48 DAHUA IPC-HFW1230S-S-0280B-S4 2Mpix, 2,8mm Lens, SD Kart, Starlight, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Bullet IP KamerSatıcı: Ptd Bilişim
1.697,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1707.58 Dahua IPC-HFW1230S-S-0280B-S4 2 MP 2.8 MM Bullet IP KameraSatıcı: ertekteknoloji
1.700,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1700.61 DAHUA Ipc-hfw1230s-s-0280b-s4 2mp 2.8mm Starlıght Sdkart Ir Bullet Poe Ip KameraSatıcı: Neva Elektronik
1.703,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 1703.36 Dahua Ipc-Hfw1230s-S-0280B-S4 2Mp 2.8Mm 30Mt Ir Bullet Ip KameraSatıcı: PTD Bilişim
1.724,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 1724.30 DAHUA 2MP BULLET 2.8MM IPC-HFW1230S-S-0280B-S4 30metre IP GüvenliSatıcı: Netsiparis
2.014,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2014.40 DAHUA IPC-HFW1230S-S-0280B-S4 2Mpix, 2,8mm Lens, SD Kart, Starlight, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Bullet IP KameraSatıcı: BAŞDAR TEKNOLOJİ
2.071,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 2071.70