Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Kuzey Teknoloji
1.386,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 1386.58 DAHUA 2mp Bullet 3.6mm Ipc-hfw1230s-s-0360b-s4 30metre H265 Ip Güvenlik Kamerası Poe StarlightSatıcı: MD ELEKTRONİK SİSTEMLERİ
1.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1400.00 Dahua IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 Starlight Ip KameraSatıcı: ossotech
1.419,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 1419.99 Dahua Ipc-Hfw1230S-S-0360B-S4 2Mp Bullet 3.6Mm 30Metre H265 IpSatıcı: ossotech
1.440,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 1440.00 Dahua IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 2mpix, 3,6mm Lens, Sd Kart, Starlight, H265+, 30MT Gece Görüşü, IP67, Poe Bullet Ip KameraSatıcı: OSSOTECH | 1 yorum
1.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 1449.00 Dahua Ipc-Hfw1230S-S-0360B-S4 2 Mp Starlight Sd Kart Poe IpSatıcı: arvenbilisim
1.479,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 1479.99 DAHUA Ipc-hfw1230s-s-0360b-s4 2 Mp H.265+ Ir Bullet Kamera(30m Ir) 3.6mm LensSatıcı: Saray Bilgisayar
1.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1480.00 Dahua IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 2mp 3.6mm 30MT IP67 Poe H.265+/H.264+/H.264/MJPEG Metal Kasa Ir BulletSatıcı: ARVEN TEKNOLOJİ | 4 yorum
1.515,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 1515.00 Dahua IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 2mp 3.6mm Starlight IP KameraSatıcı: BRL Teknoloji
1.524,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1524.46 DAHUA IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 2Mpix, 3,6mm Lens, SD Kart, Starlight, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Bullet IP KameSatıcı: Ptd Bilişim
1.705,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 1705.04