Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
110 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 Fiyatları

DAHUA IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4Mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Starlight IP67, PoE Bullet IP Kamera

Satıcı: ByOSTeknoloji

2.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2229.00
Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4 MP 3.6 MM Sabit Lens H.265+ IR Bullet IP Kamera

Satıcı: letonxtoptan

2.490,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2490.22
Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4 MP 3.6 MM Sabit Lens H.265+ IR Bullet IP Kamera

Satıcı: alfaelektronik

2.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 2492.00
DAHUA IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4MP 3,6mm H265+ Starlight IP67 PoE Bullet IP Kamera(30Mt.)

Satıcı: Herbirivar

2.534,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2534.43
Dahua Ipc-Hfw1431s-S-0360B-S2 4 Mp 3.6 Mm Sabit Lens H.265+ Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2660.00
DAHUA IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4Mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Starlight IP67, PoE Bullet IP Kamera

Satıcı: Ptd Bilişim

2.779,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 2779.02
DAHUA IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 4MP 3,6mm H265+ Starlight IP67 PoE Bullet IP Kamera(30Mt.)

Satıcı: Ertek Teknoloji

2.788,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2788.99
Dahua Ipc-Hfw1431s-S-0360B-S2 4Mp 3.6Mm Ir Bullet

Satıcı: YEDİGÜN STORE

3.423,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3423.10
Dahua 4MP 30 Metre IR Starlight Bullet IP Kamera 3.6mm Lens ile Dış Mekan Güvenliği - Tek Seçenek

Satıcı: Kronosys

3.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 3528.00
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2, 4mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Starlight IP67, Poe Bullet Ip Kamera

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

4.425,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 4425.78

Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 Fiyat Geçmişi

Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 Temel Özellikleri

110 °
Yok
Var

Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 256 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 70 mm
• Derinlik 166.2 mm
• Ağırlık 480 g

Dahua IPC-HFW1431S-S-0360B-S2 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.