Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
88 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B (3.6 mm) Fiyatları

IP Kamera DAHUA IPC-HFW2241S-S-0360B Beyaz

Satıcı: Kraft Online

3.459,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3469.3
DAHUA IPC-HFW2241S-S-0360B 2Mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, PoE Bullet IP Kamera

Satıcı: Ptd Bilişim

3.249,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3249.88
Dahua Ipc-hfw2241s-s-0360b 2mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30mt Gece Görüşü, Ip67, Dahili Mikrofon, Poe Dome Ip Kamera

Satıcı: Netsiparis

3.470,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3470.64
Dahua Ipc-hfw2241s-s-0360b 2mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30mt Gece Görüşü, Ip67, Dahili Mikrofon, Poe Dome Ip Kamera

Satıcı: unitech

3.547,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3547.64
DAHUA IPC-HFW2241S-S-0360B 2Mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, PoE Bullet IP Kamera

Satıcı: onlinealisverisyap

3.653,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3653.76
Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B 2MP 3.6mm IR Bullet

Satıcı: netsiparis

3.862,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 3862.80
Dahua Ipc-Hfw2241s-S-0360B 2Mp 3.6Mm Ir Bullet

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.313,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4313.30
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B, 2mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, Poe Bullet Ip Kamera

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

5.729,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 5729.91

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B (3.6 mm) Fiyat Geçmişi

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B Ürün Ailesi

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B 3.6 mm IP Kamera 3.6 mm 3.249,88 TL
Dahua IPC-HFW2241S-S-0280B 2.8 mm IP Kamera 2.8 mm Fiyat bulunamadı

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B (3.6 mm) Temel Özellikleri

88 °
Yok
Var

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B (3.6 mm) Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 88 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 3.6 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 256 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 70 mm
• Derinlik 166.2 mm
• Ağırlık 480 g

Dahua IPC-HFW2241S-S-0360B (3.6 mm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.