Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dahua IPC-HFW2441S-S-0360B 4MP IR Sabit Odaklı Bullet WizSense Ağ Kamerası, Beyaz Satıcı: onlinealisverisyap
3.802,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
1 3812.45
Dahua IPC-HFW2441S-S-0360B 4MP 3.6mm IR Bullet
Satıcı: onlinealisverisyap
4.212,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 4212.69
DAHUA IPC-HFW2441S-S-0360B 4Mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, PoE Bullet IP Kamera Satıcı: Ptd Bilişim
4.319,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 4319.41
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW2441S-S-0360B, 4mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, Poe Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
6.873,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 6873.67
3.6 mm
3.802,45 TL
2.8 mm
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
BİLGİ & DÖKÜMAN