Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135 güvenlik kamerası Satıcı: YEDİGÜN STORE
6.749,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
1 6759.9
DAHUA IPC-HFW2441T-ZAS-2713, 4Mpix, 2,7-13,5mm Motorize Lens, H265+,Starlight, 60Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, IP67, Satıcı: Ptd Bilişim
7.615,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 7615.86
DAHUA 4MP Bullet Motorize IP Kamera IPC-HFW2441T-ZAS Satıcı: uniywell
8.503,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 8503.95
DAHUA 4MP Bullet Motorize IP Kamera IPC-HFW2441T-ZAS Satıcı: Arey Teknoloji
9.282,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 9282.73
Binbir Göz Bilgisayar Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135 4mp 2.7-13.5mm Varıfocal 60M IP67 Poe Ir Bullet Ip Kamera
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
9.352,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 9352.90
Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135 4mp 2.7-13.5mm Varıfocal 60M IP67 Poe Ir Bullet Ip Kamera - 1 - Beyaz
Satıcı: Sylar
9.564,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
6 9564.96
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN