Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA IPC-HFW2449S-S-IL 4Mpix, Full Color, 3,6mm Lens,H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, PoE Bullet IP Ka Satıcı: Ptd Bilişim
4.494,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 4494.30
Dahua Ipc-hfw2449s-s-ıl-0280b 4mp 2.8mm 30mt Fullcolor Ip67 Poe Ir Bullet Ip Kamera Satıcı: azomik
4.770,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 4770.52
Dahua Ipc-hfw2449s-s-ıl 3.6 Sesli 4mp Full Color Bullet Ip Kamera Satıcı: azomik
4.849,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 4849.61
Dahua Ipc-Hfw2449s-S-Il-0360 4Mp Dual-Light Bullet
Satıcı: YEDİGÜN STORE
5.277,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 5277.60
DAHUA , 4Mpix, Full Color, 3,6mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikro Satıcı: MB TEKNOLOJİ
5.718,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 5718.96
Dahua IPC-HFW2449S-S-IL-0280B 4mp 2.8mm 30MT Fullcolor IP67 Poe Ir Bullet Ip Kamera - 1 - Beyaz
Satıcı: technopchdd
5.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 5799.00
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW2449S-S-IL, 4mpix, Full Color, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, Poe Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
7.107,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 7107.62
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
BİLGİ & DÖKÜMAN