Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dahua 4mp Ipc-hfw2449tl-s-pro 2.8mm Fullcolor Bullet Ip Kamera Satıcı: ebz
4.674,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 4674.27
Dahua 4mp Ipc-hfw2449tl-s-pro 2.8mm Fullcolor Bullet Ip Kamera Satıcı: sanaluygun55
4.778,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 4778.75
Dahua 4 mp Bullet IP Kamera Sistemi 2.8mm Wizcolor Özellikleri ile Yüksek Görüş Kalitesi İPC-HFW2449TL-S-LED-0280B-PRO - Tek Seçenek
Satıcı: akelgüvenlik
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 5999.00
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW2449TL-S-PRO, 4mpix, Wizcolor, 2,8mm Lens, H265+, 50MT Gece Görüşü, IP67, Dahili Mikrofon, Poe Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
8.467,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 8467.04
2.8 mm
4.674,27 TL
3.6 mm
4.758,00 TL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN