Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA IPC-HFW2841S-S-0360B 8Mpix, 3,6mm Sabit Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Starlight, IP67, PoE Bul Satıcı: Ptd Bilişim
5.885,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 5885.78
DAHUA IPC-HFW2841S-S-0360B 8Mpix, 3,6mm Sabit Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Starlight, IP67, PoE Bul Satıcı: netsipariş
5.891,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 5891.90
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW2841S-S-0360B, 8mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Starlight, IP67, Poe Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
10.037,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 10037.76
Ronanna Dahua IPC-HFW2841S-S-0360B, 8mpix, 3,6mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Starlight, IP67, Poe Bullet Ip Kamera
Satıcı: RONANNA
12.630,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 12630.99
3.6 mm
5.885,78 TL
2.8 mm
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
BİLGİ & DÖKÜMAN