Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA IPC-HFW5241T-ASE 2Mpix, 3,6mm Lens, H265+,Starlight, 80Mt Gece Görüşü, IP67, PoE Metal Kasa Bullet IP Kamera Satıcı: Ptd Bilişim
5.717,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 5717.61
DAHUA 2MP Bullet 3.6mm IP Kamera IPC-HFW5241T-ASE-0360B-S3 Satıcı: onlinealisverisyap
6.038,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 6048.61
DAHUA 2MP Bullet 3.6mm IP Kamera IPC-HFW5241T-ASE-0360B-S3 Satıcı: onlinealisverisyap
6.243,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 6243.20
Dahua - IP Kamera Onvif Poe Dahua 2MP 3.6mm Starlight Video Analizi - IPC-HFW5241T-ASE Satıcı: netsiparis
6.927,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 6937.2
Marmara Qumasch Dahua IPC-HFW5241T-ASE, 2mpix, 3,6mm Lens, H265+, Starlight, 80MT Gece Görüşü, IP67, Poe Metal Kasa Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
10.732,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 10732.58
Ronanna Dahua IPC-HFW5241T-ASE, 2mpix, 3,6mm Lens, H265+, Starlight, 80MT Gece Görüşü, IP67, Poe Metal Kasa Bullet Ip Kamera
Satıcı: RONANNA
14.109,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 14109.30
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN