Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Smartlink
15.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 15000.00 DAHUA SD49225XA-HNR 2MP 25x OPTIK ZOOM 4.8-120MM PTZ SPEED DOME IP KAMERASatıcı: PTD BİLİŞİM
15.192,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 15192.19 Dahua SD49225XA-HNR 2 MP 4.8-120 MM 25x Starlight IR WizSense IP PTZ KameraSatıcı: mavilim-elektronik
15.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 15452.00 DAHUA Sd49225xa-hnr 2 Mp 25x Starlight 4.8-120 Mm Lens Gece Görüşlü Ip Ptz KameraSatıcı: Herbirivar
16.187,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 16187.22 Dahua SD49225XA-HNR 2MP 25x Starlight IP PTZSatıcı: herbirivar
16.512,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 16512.94 Dahua Sd49225Xa-Hnr 2Mp 25X Starlight Ir H265+ Ip Ptz Kamera100MSatıcı: TeknotekZaman
26.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 26000.00