Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA 2MP SD5A245GB-HNR 150metre H265+ Speed Dome IP Kamera 45X Satıcı: YEDİGÜN STORE
32.927,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 32937.52
Dahua 2Mp Sd5A245Gb-Hnr 150Metre H265+ Speed Dome Ip Kamera 45X Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
33.055,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 33055.81
Dahua 2Mp Sd5A245Gb-Hnr 150Metre H265+ Speed Dome Ip Kamera 45X Satıcı: onlinealisverisyap
33.573,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 33573.35
Dahua SD5A245GB-HNR 2mp 45X 3.95-177.7MM 150MT Starlıght IP67/IK10 Ir Ptz Speed Dome Ip Kamera - 1 - Beyaz
Satıcı: teknodep
39.003,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 39003.53
Marmara Qumasch Dahua SD5A245GB-HNR, 2mpix, 3,95-177MM Motorize Lens, 45X Starlight, 150MT. Gece Görüş Ir Wizsense Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
47.509,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 47509.17
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN