Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DAHUA SD5A432GB-HNR 4Mpix, 4,8-154mm Lens, 32x Starlight, 150Mt. Gece Görüş IR WizSense PTZ IP Kamera (Ayak Dahil) Satıcı: Ptd Bilişim
37.601,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 37601.69
DAHUA Sd5A432Gb-Hnr 4Mp 32X Starlight Wizsense Sd Satıcı: KUANTUMSANAL
45.638,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 45638.88
Binbir Göz Bilgisayar Dahua SD5A432GB-HNR 4mp 4.8MM-154MM 32X 150M Starlıght IP67/IK10 Ir Ptz Speed Dome Ip Kamera
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
47.601,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 47601.80
Dahua DH-SD5A432GB-HNR 4mp 32X Zoom 150 Metre Ir Starlight Wizsense Kişi Takip Ptz Ip Speed Dome Kamera(Ayak Dahil) - Tek Seçenek
Satıcı: Kronosys
49.061,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 49061.00
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN