Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF

Çözünürlük Biçimi:
2K
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
101 °
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
SD

Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Fiyatları

Hıkvısıon 2mp Bullet 4mm Ds-2cd1021g2-lıuf 30metre H265+ Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: teknolojipazari1

1.593,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1593.01
Hıkvısıon 2mp Bullet 2.8mm Ds-2cd1021g2-lıuf 30metre H265+ Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: herbirivar

1.666,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1666.56
Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF 2MP 2.8mm Smart Hybrid Light Bullet Kamera (Sesli)(30Mt)

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

1.729,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1729.80
Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF 2MP 2.8mm Smart Hybrid Light Bullet Kamera (Sesli)(30Mt)

Satıcı: YEŞİL MAĞAZACILIK

1.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1750.00
Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF 2MP 2.8mm Lensli Smart Hybrid Light IR Bullet IP Güvenlik Kamerası

Satıcı: Smartlink

1.761,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1761.00
Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Sabit Lens 2.8 mm 2mp Ir Bullet Ip Kamera - Beyaz

Satıcı: Cctvshop | 5 yorum

1.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1779.00
Hıkvısıon Ds-2Cd1021g2-Lıuf 2Mpix, 2,8Mm Lens, H265+,20Mt Gece Görüşü, Hybrid Light, Sd Kart,Dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera

Satıcı: Kraft Online

1.801,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1801.10
Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF 2MP 2.8mm Lensli Smart Hybrid Light IR Bullet IP Güvenlik Kamerası

Satıcı: netsipariş

1.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1804.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2CD1021G2-LIUF 2mpix, 4mm Lens, H265+ ,20MT Gece Görüşü, Hybrid Light, Sd Kart,dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera

Satıcı: Dualpazar

1.904,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 1904.40
Hikvision Ds-2Cd1021g2-Lıuf 2 Mp Smart Hybrid Light Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.994,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1994.10

Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Temel Özellikleri

2K
101 °
Var
SD

Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜVENLİK GÜVENLİK

• Gece Görüşü Var
• Kızılötesi Algılama Mesafesi 20 m
• Dalga Boyu 850 nm

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.9 inç
• Çözünürlük Biçimi 2K
• Piksel Sayısı 1080 p
• Etkin Piksel 2 MP
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 101 °
• Görüş Açısı (Dar) 59 °
• Kayıt Türü Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Diğer Bağlantılar Ethernet

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 58 mm
• Genişlik 61 mm
• Derinlik 139 mm

Hikvision DS-2CD1021G2-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.