Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: derin-bilisim | 12 yorum
1.301,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1301.70 Hikvision Ds-2Cd1023g0-Iuf 2Mp 4Mm Lens H.265+ Dahili Sesli Ir Bullet Ip Kamera 1.358,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 1358.10 Hıkvısıon Ds-2Cd1023g0-Iuf 2Mp 4Mm 30Mt Ip67 H.265+ Ir Bullet Ip KameraSatıcı: PTD Bilişim
1.378,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 1378.56 Nif Hikvision DS-2CD1023G0-IUF 2mp 4mm Lens H.265+ Dahili Sesli Ir Bullet Ip KameraSatıcı: nifbilisim
1.484,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 1484.00 HIKVISION DS-2CD1023G0-IUF 2Mpix, 4mm Lens, H265+ ,30Mt Gece Görüşü, SD Kart,Dahili Mikrofon, PoE, Bullet IP KameraSatıcı: Ptd Bilişim
1.506,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 1516.48 Life Teknoloji Hikvision 2mp Ip Ir Bullet Kamera 4mm Ds-2cd1023g0-ıufSatıcı: Lifebilgisayar
1.785,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1785.81 Hikvision 2MP IP IR Bullet Kamera 4mm DS-2CD1023G0-IUFSatıcı: DTS Teknoloji
1.806,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 1806.34