Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
83 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Fiyatları

HIKVISION 2MP BULLET 4MM DS-2CD1023G2-LIUF 30metre H265+ IP Güvenlik Kamerası Akıllı Hibrit

Satıcı: Techtıkla Teknoloji

1.799,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 sn önce

1 1809.8
Hikvision Ds-2cd1023g2-lıuf 2mp 4mm Smart Hybrid Light Bullet

Satıcı: Adelsis_Elektronik

1.864,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1864.55
Hikvision Ds-2cd1023g2-lıuf 2mp 4mm Smart Hybrid Light Bullet

Satıcı: protem

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1869.00
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIUF 2Mpix, 4mm Lens, H265+ ,30Mt Gece Görüşü, Hybrid Light, SD Kart,Dahili Mikrofon, PoE, Bullet

Satıcı: netsipariş

2.029,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2029.20
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIUF 2Mpix, 4mm Lens, H265+ ,30Mt Gece Görüşü, Hybrid Light, SD Kart,Dahili Mikrofon, PoE, Bullet

Satıcı: Ptd Bilişim

2.079,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2079.45
Marmara Qumasch Hıkvısıon DS-2CD1023G2-LIUF 2mpix, 4mm Lens, H265+ ,30MT Gece Görüşü, Hybrid Light, Sd Kart,dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

3.500,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 3500.37
Ronanna Hıkvısıon DS-2CD1023G2-LIUF 2mpix, 4mm Lens, H265+ ,30MT Gece Görüşü, Hybrid Light, Sd Kart,dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera

Satıcı: RONANNA

4.719,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 4719.97

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Temel Özellikleri

83 °
Yok
Var

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.9 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 83 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 4 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.4 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 66 mm
• Genişlik 69.1 mm
• Derinlik 170.8 mm
• Ağırlık 265 g

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF İle En Çok Karşılaştırılan IP Kameralar

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.