Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
103 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Fiyatları

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF 2MP 2.8mm Smart Hybrid Light Bullet Kamera (Sesli)

Satıcı: Bilgepazar

1.704,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1704.52
Hıkvısıon Ds-2cd1023g2-lıuf 2.8 Mm 2 Mp

Satıcı: eraspazarlama

1.824,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 1824.50
Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF 2MP 2.8mm Smart Hybrid Light Bullet Kamera (Sesli)

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1850.00
HIKVISION 2MP BULLET 2.8MM DS-2CD1023G2-LIUF 30metre H265+ IP Güvenlik Kamerası Akıllı Hibrit

Satıcı: netsiparis

1.899,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 1909.7
Hıkvısıon 2mp Bullet 2.8mm Ds-2cd1023g2-lıuf 30metre H265+ Ip Güvenlik Kamerası Akıllı Hibrit

Satıcı: Yekdane

2.017,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2017.20
Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF/M 2.8mm 2 MP Smart Light Metal Kasa Bullet Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: Smartlink

2.085,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2085.00
Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF 2 Mp 2,8 mm Dahili Ses Poe H265+IP Smart Hybrıd Bullet Kamera

Satıcı: bilgepazar

2.108,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 2108.65
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1023G2-LIUF 2mp 2.8mm 30MT Dahili Sesli IP67 H265+ Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

2.684,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2684.98
Hikvision 2 Mp 2.8Mm Lens H265+ Gece Görüşü Bullet Ip Kamera Ds-2Cd1023g2-Lıuf/M

Satıcı: ozkoseelektronik

2.920,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2920.40
Hıkvısıon 2Mp Ds-2Cd1023G2-Lıuf 2.8Mm 30Mt Dahili Sesli Ip Kamera

Satıcı: Hsc Bilişim

2.976,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2976.59
Hıkvısıon Ds-2Cd1023g2-Lıuf 2Mp 2.8Mm Hybrıd Lıght Bullet Kamera

Satıcı: hedefmarket

3.411,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3411.50

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Temel Özellikleri

103 °
Yok
Var

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.9 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 103 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.4 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 66 mm
• Genişlik 69.1 mm
• Derinlik 170.8 mm
• Ağırlık 265 g

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF İle En Çok Karşılaştırılan IP Kameralar

Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.