Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hikvision Ds-2cd1027g2h-lıuf Dahili Mik. 2mp 4mm Colorvu+akıllı Hibrit H265+ Satıcı: Adelsis_Elektronik
2.251,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 2251.70
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2MP 4mm Akıllı Çift Iş Mic. AcuSense ColorVu Bullet Satıcı: Bilgepazar
2.290,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 2290.84
Hikvision Ds-2cd1027g2h-lıuf Dahili Mik. 2mp 4mm Colorvu+akıllı Hibrit H265+ Satıcı: herbirivar
2.354,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 2354.98
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2mp 4mm 30MT Smart Hybrid Light Acusense Dahili Mikrofon Bullet Ip Kamera - Tek Seçenek
Satıcı: Kronosys
3.332,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 3332.00
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2MP 4mm Akıllı Çift Iş Mic. AcuSense ColorVu Bullet Satıcı: iba grup
3.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 3800.00
Marmara Qumasch Hıkvısıon DS-2CD1027G2H-LIUF 2mpix, 4mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü,color Vu Lite, Smart Hybrid Light, Full Time Color, Dahili Mikrofon, Metal Kasa Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
4.560,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 4560.06
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM