Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
115 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Fiyatları

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Bullet 2 MP 2.8 mm Lens Colorvu Smart Light IP Güvenlik Kamerası

Satıcı: Derin Bilişim

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 2399.00
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Bullet 2 MP 2.8 mm Lens Colorvu Smart Light IP Güvenlik Kamerası

Satıcı: Smartlink

2.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 2432.00
HIKVISION 2MP DS-2CD1027G2H-LIUF 2.8MM 30Mt Dahili Ses/Colorvu Ip 67 Poe H265+ Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: YEDİGÜN STORE

2.649,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 2659.9
Hıkvısıon 2mp Ds-2cd1027g2h-lıuf 2.8mm 30mt Dahili Ses / Colorvu Ip 67 Poe H265+ Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: aykombilgisayar

2.660,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2660.65
Hikvision 2 MP 2.8 mm Sabit Lensli ColorVu Dual Light Bullet IP Kamera

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2699.00
Hıkvısıon 2mp Ds-2cd1027g2h-lıuf 2.8mm 30mt Dahili Ses / Colorvu Ip 67 Poe H265+ Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: nifbilisim

2.944,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 2944.48
Hikvision 2 MP 2.8 mm Sabit Lensli ColorVu Dual Light Bullet IP Kamera

Satıcı: Smartlink

2.976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2976.00
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2mp 2.8mm Sabit Lens ColorVu H.265+ Dahili Mikrofon IR Bullet IP Kamera

Satıcı: nifbilisim

3.103,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3103.03
Hikvision Ds-2Cd1027g2h-Lıuf Bullet 2 Mp 2.8Mm Lens Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: Kraft Online

3.139,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3139.60
Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2mp 2.8mm 30MT Smart Hybrid Light Acusense Dahili Mikrofon Bullet Ip Kamera - Tek Seçenek

Satıcı: Kronosys

3.597,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3597.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1027G2H-LIUF 2mp 2.8mm Colorvu 30MT Dahili Ses Ip 67 Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

3.626,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 3626.14
Hikvision Ds-2Cd1027g2h-Lıuf 2.8Mm 2Mp Colorvu 30 Metre Dahili Ses Ip67 Ir Bullet Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: Aytticarett

3.867,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3867.50

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Temel Özellikleri

115 °
Yok
Var

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 115 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.45 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 67.9 mm
• Genişlik 69.8 mm
• Derinlik 172.9 mm
• Ağırlık 550 g

Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.