Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
101 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF Fiyatları

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF 2Mp 2.8mm Smart Hybrid Light Ir Dome Kamera

Satıcı: Kraft Online

1.797,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 1807.3
Hikvision Ds-2cd1121g2-lıuf 2mp 2.8mm Smart Hybrid Light Ir Dome Kamera

Satıcı: MarSistemGüvenlik

1.646,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1646.50
Hikvision Ds-2cd1121g2-lıuf 2mp 2,8mm Akıll Hibrit Işık Dome H.265+,dahili Mik

Satıcı: MKElektronikSec

1.678,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1678.54
Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF 2.8mm 2MP Smart Hybrid Light Fixed IP Dome Kamera (Dahili Ses)

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

1.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1839.00
HIKVISION DS-2CD1121G2-LIUF 2Mpix, 2,8mm Lens, H265+, Hybrid Light, 20Mt Gece Görüşü, PoE, Mikrofonlu Dome IP Kamera

Satıcı: Ptd Bilişim

1.848,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1848.26
Hıkvısıon Ds-2Cd1121g2-Lıuf 2Mpix, 2,8Mm Lens, H265+, Hybrid Light, 20Mt Gece Görüşü, Poe, Mikrofonlu Dome Ip Kamera

Satıcı: Kraft Online

1.866,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1866.70
HIKVISION DS-2CD1121G2-LIUF 2Mpix, 2,8mm Lens, H265+, Hybrid Light, 20Mt Gece Görüşü, PoE, Mikrofonlu Dome IP Kamera

Satıcı: netsipariş

1.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1870.00
Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF 2.8mm 2MP Smart Hybrid Light Fixed IP Dome Kamera (Dahili Ses)

Satıcı: Ertek Teknoloji

2.025,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2025.90
Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF 2mp 2.8mm 30METRE Smart Hybrid Light Insan Algilama Dahili Mikrofon Dome Ip Kamera - Tek Seçenek

Satıcı: Kronosys

2.471,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2471.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1121G2-LIUF 2mp 2.8mm 20MT Dahili Sesli H.265 IP67 - IK08 Smart Hybrıd Lıght Ip Dome Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

2.517,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2517.39
Hıkvısıon Ds-2Cd1121g2-Lıuf 2Mp 2.8Mm Sesli (Ik10) Ip Dome Kamera

Satıcı: hedefmarket

2.969,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2969.40

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF Temel Özellikleri

101 °
Var

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.9 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 101 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 355 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 75 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.45 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 97.6 mm
• Genişlik 121.5 mm
• Derinlik 121.5 mm
• Ağırlık 600 g

Hikvision DS-2CD1121G2-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.