Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
1.688,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 1688.88 Hıkvısıon Ds-2Cd1327g0-Luf 2Mp 2.8Mm 30Mt H265+ Ip67 Colorvu Ir Dome Ip KameraSatıcı: PTD Bilişim
1.687,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 1687.26 Hikvision Ds-2Cd1327g0-Luf 2 Mp 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Dome Ip Kamera 1.690,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 1690.07 Hıkvısıon Dome Ds-2cd1327g0-luf Gece Renkli Poe 2mp Ip Sesli Kamera Colorvu H.265+ıp67Satıcı: ossotech
1.815,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1815.00 Hikvision DS-2CD1327G0-LUF 2MP Colorvu Ip Dome KameraSatıcı: derin-bilisim
1.920,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1920.83 Hikvision DS-2CD1327G0-LUF 2mp 2.8mm Sabit Lens H.265+ ColorVu IP Dome KameraSatıcı: NİF BİLİŞİM
1.974,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 1974.70 Hikvision DS-2CD1327G0-LUF 2MP IP Dome KameraSatıcı: teknolojipazar
2.045,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
7 2045.05 HIKVISION Dome DS-2CD1327G0-LUF Gece Renkli PoE 2MP IP Dahili Sesli Kamera ColorVu H.265+IP67Satıcı: DTS Teknoloji
2.080,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 2080.25