Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hikvision 2MP DS-2CD1327G2H-LIUF 2.8MM 30Mt H265+ Ip67 Colorvu Ir Dome Ip Kamera Satıcı: Kraft Online
2.541,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
1 2551.9
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF 2 MP 2.8 mm Colorvu Smart Light Dome IP Kamera Satıcı: Mavilim Elektronik
2.648,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 2648.85
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF 2 MP 2.8 mm Colorvu Smart Light Dome IP Kamera Satıcı: Smartlink
2.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 2659.00
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF 2mp 2,8mm Sabit Lens Colorvu Ip Dome Kamera - 1 adet - Beyaz
Satıcı: Smallman
2.947,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 2947.90
Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF 2MP 2,8MM ColorVu with Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera MİKROFONLU - Beyaz
Satıcı: nifbilisim
3.296,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 3296.00
Hıkvısıon Ds-2Cd1327g2h-Lıuf 2Mp 2.8Mm Hybrid Light Sesli Ip Dome Kamera
Satıcı: hedefmarket
4.093,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 4093.80
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM