Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF

Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
98 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF Fiyatları

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF 4MP 2.8MM HYBRİD LİGHT SESLİ IP DOME KAMERA

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

2.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2659.00
Hıkvısıon Ds-2cd1343g2-lıuf 4mp 2.8mm Lens Ip Dome Kamera Hl

Satıcı: dualpazar

2.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2670.00
Hıkvısıon Ds-2cd1343g2-lıuf 4mp 2.8mm Lens Ip Dome Kamera Hl

Satıcı: Netsiparis

2.826,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2826.19
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIUF 4Mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Hybrid Light, PoE, Mikrofonlu Dome IP Kamera

Satıcı: Derin Bilişim

2.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2869.00
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIUF 4Mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Hybrid Light, PoE, Mikrofonlu Dome IP Kamera

Satıcı: Ptd Bilişim

3.000,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 3000.99
Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF 4MP 2.8MM HYBRİD LİGHT SESLİ IP DOME KAMERA

Satıcı: nifbilisim

3.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3159.00
Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF 4 MP 2.8 mm 30 mt Dahili Sesli H265+ IP67 PoE Smart Light IP Dome Kamera - Beyaz

Satıcı: DDuzenliguvenlik

3.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 3410.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1343G2-LIUF 4mp 2.8mm 30MT Dahili Sesli H265+ IP67 Poe Smart Lıght Ip Dome Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

3.848,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3848.10

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF Temel Özellikleri

QHD
98 °
Var

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 20 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 98 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 75 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.4 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 89.2 mm
• Genişlik 110 mm
• Derinlik 110 mm
• Ağırlık 340 g

Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.