Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
96 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF Fiyatları

HIKVISION 4MP DS-2CD1347G2H-LIUF 2.8MM SESLİ DOME IP KAMERA COLORVU

Satıcı: X ELEKTRONİK

3.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 3190
Hıkvısıon 4mp Ds-2cd1347g2h-lıuf 2.8mm Sesli Dome Ip Kamera Colorvu

Satıcı: herbirivar

3.141,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 3141.21
Hıkvısıon 4mp Ds-2cd1347g2h-lıuf 2.8mm Sesli Dome Ip Kamera Colorvu

Satıcı: dualpazar

3.204,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 3204.00
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 2.8 COLORVU SMART HYBRİD LİGHT IP DOME KAMERA

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3399.00
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 2.8 COLORVU SMART HYBRİD LİGHT IP DOME KAMERA

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3400.00
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 4 MP 2.8 mm Colorvu Smart Light Dome IP Kamera

Satıcı: Smartlink

3.602,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 3602.00
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 4 MP 2.8 mm Colorvu Smart Light Dome IP Kamera

Satıcı: netsipariş

3.606,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 3606.90
Hıkvısıon Ds-2Cd1347g2h-Lıuf, 4Mpix, 2,8Mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Color Vu Lite, Full Time Color, Dome Ip Kamera

Satıcı: Kraft Online

3.638,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3638.20
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 4 Mp Colorvu With Smart Hybrid Light 2.8 mm Sabit Lens Dome Ip Camera - Beyaz

Satıcı: RNY BİLİŞİM BİLGİSAYAR YAZILIM GÜVENLİK

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3750.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2CD1347G2H-LIUF, 4mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Color Vu Lite, Full Time Color, Dome Ip Kamera

Satıcı: akelgüvenlik

3.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3855.00
Hıkvısıon Ds-2Cd1347g2h-Lıuf, 4Mpix, 2,8Mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, Color Vu Lite, Full Time Color, Dome Ip Kamera

Satıcı: Bilmate

4.271,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4271.00

Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF Temel Özellikleri

QHD
96 °
Var

Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 20 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 96 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 75 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.5 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 93 mm
• Genişlik 110 mm
• Derinlik 110 mm
• Ağırlık 420 g

Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.