Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hikvision DS-2CD1623G2-LIZSU 2 Mp 2.8-12 Mm Motorize Dual Light Bullet Ip Kamera Satıcı: netsipariş
3.928,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 3928.70
Hikvision DS-2CD1623G2-LIZSU 2 Mp 2.8-12 Mm Motorize Dual Light Bullet Ip Kamera Satıcı: Smartlink
3.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 3949.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1623G2-LIZSU 2mp 2.8-12MM Motorıze 50MT Dual Lıght H265+ IP67 Ir Bullet Ip Kamera
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
5.532,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 5532.97
Hikvision DS-2CD1623G2-LIZSU 2mp 2.8-12MM Motorize Lens 50 Metre Smart Light Dahili Mikrofon Bullet Kamera - Tek Seçenek
Satıcı: Kronosys
6.404,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 6404.00
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN