Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
96.7 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU Fiyatları

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU 2.8-12MM 4mp Ip Kamera - Beyaz

Satıcı: Acarsoftware | 2 yorum

5.068,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5068.20
Hikvision Ds-2cd1643g2-lızsu 4 Mp Smart Light 2.8-12 Mm Motorize Lensli Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: Netsiparis

4.823,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 4823.98
Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU 4 MP Smart Light 2.8-12 mm Motorize Lensli IR Bullet IP Kamera

Satıcı: netsipariş

4.894,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 4894.20
Hikvision Ds-2cd1643g2-lızsu 4mpix, 2,8-12mm Motorize Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+,50mt

Satıcı: ELEKTRONİK EVRENİ

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 4899.00
Hikvision Ds-2cd1643g2-lızsu 4 Mp Smart Light 2.8-12 Mm Motorize Lensli Ir Bullet Ip Kamera

Satıcı: ebz

4.965,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 4965.30
Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU 4 MP Smart Light 2.8-12 mm Motorize Lensli IR Bullet IP Kamera

Satıcı: Smartlink

5.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 5114.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2CD1643G2-LIZSU 4mpix, 2,8-12MM Motorize Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+,50MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Bullet Ip Kamera

Satıcı: akelgüvenlik

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5599.00
Hikvision Ds-2cd1643g2-lızsu 4mpix, 2,8-12mm Motorize Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+,50mt

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.418,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6418.71

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU Temel Özellikleri

QHD
96.7 °
Yok
Var

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 20 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 96.7 °
• Görüş Açısı (Dar) 29.7 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Odak Uzaklığı (Dar) 12 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 105 mm
• Genişlik 105 mm
• Derinlik 252 mm
• Ağırlık 585 g

Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.