Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
102.4 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU Fiyatları

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2 mp 2.8-12m Lens Motorize Ir Ip Dome Kamera

Satıcı: onlinealisverisyap

3.771,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 3781.88
Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2 mp 2.8-12m Lens Motorize Ir Ip Dome Kamera

Satıcı: onlinealisverisyap

3.897,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 3897.52
Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2 mp 2.8-12m Lens Motorize Ir Ip Dome Kamera

Satıcı: netsipariş

3.993,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 3993.10
Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2 Mp 2.8-12M Lens Motorize Ir Ip Dome Kamera - Beyaz

Satıcı: nifbilisim

4.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4295.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2CD1723G2-LIZSU 2mpix, 2,8-12MM Motorized Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+,30MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Dome Ip Kamera

Satıcı: nifbilisim

4.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4435.00
Hıkvısıon Ds-2Cd1723g2-Lızsu 2Mpix, 2,8-12Mm Motorized Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+,30Mt Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Dome Ip Kamera

Satıcı: Bilmate

4.981,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4981.50
Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2MP 2.8-12MM MOTORİZE AKILLI IŞIK IP DOME KAMERA

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.074,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 5074.68
Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU 2MP 2.8-12MM MOTORİZE AKILLI IŞIK IP DOME KAMERA

Satıcı: SUNAY-GÜVENLİK-SİSTEMLERİ

7.541,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 7541.42

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU Temel Özellikleri

102.4 °
Var

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.9 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 102.4 °
• Görüş Açısı (Dar) 31.2 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 355 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 70 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Odak Uzaklığı (Dar) 12 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 97.6 mm
• Genişlik 121.5 mm
• Derinlik 121.5 mm
• Ağırlık 540 g

Hikvision DS-2CD1723G2-LIZSU Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.