Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
96.7 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU Fiyatları

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU 4 MP Smart Light 2.8-12 mm Varifocal IR Dome IP Kamera

Satıcı: Derin Bilişim

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 4399.00
Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU 4 MP Smart Light 2.8-12 mm Varifocal IR Dome IP Kamera

Satıcı: Fiber Bilişim Güvenlik Sistemleri

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 4500.00
Hikvision Value IP Security Camera Dome PoE 4MP 2.8~12mm Outdoor IP67 - DS-2CD1743G2-LIZSU (2.8-12mm)

Satıcı: netsiparis

4.842,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4852.4
Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU 4MP 4MP 2.8-12MM HYBRİD LİGHT SESLİ IP DOME KAMERA

Satıcı: nifbilisim

5.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5660.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2CD1743G2-LIZSU 4mpix, 2,8-12MM Motorized Lens, Dual Light, Dahili Mikrofon, H265+, 30MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Dome Ip Kamera

Satıcı: Cctvshop

5.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5700.00
Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU 4MP 4MP 2.8-12MM HYBRİD LİGHT SESLİ IP DOME KAMERA

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.018,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6018.88
Hıkvısıon Ds-2Cd1743g2-Lızsu 4Mp 4Mp 2.8-12Mm Hybrid Light Sesli Ip Dome Kamera

Satıcı: hedefmarket

6.208,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6208.90
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1743G2-LIZSU 4mp 2.8-12MM Motorıze Cmos 30MT Metal Kasa Ip Dome Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

6.924,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6924.57

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU Temel Özellikleri

QHD
96.7 °
Var

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 20 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 96.7 °
• Görüş Açısı (Dar) 29.7 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 355 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 70 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Odak Uzaklığı (Dar) 12 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NAS NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 97.6 mm
• Genişlik 121.5 mm
• Derinlik 121.5 mm
• Ağırlık 540 g

Hikvision DS-2CD1743G2-LIZSU Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.