Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hikvision DS-2CD1T27G2H-LIUF ColorVu Smart Hybrid Light 2MP 2.8mm Bullet IP Güvenlik Kamerası Satıcı: Smartlink
3.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 3239.00
Hikvision DS-2CD1T27G2H-LIUF ColorVu Smart Hybrid Light 2MP 2.8mm Bullet IP Güvenlik Kamerası Satıcı: netsipariş
3.381,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 3381.60
Hikvision 2 Mp 2,8 Mm Colorvu Smart Hybrid Light Ir Bullet Ip Güvenlik Kameras Satıcı: Smartlink
3.765,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 3765.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1T27G2H-LIUF 2mp 2.8mm Colorvu 50MT Dahili Ses IP67 Ir Bullet Ip Kamera
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
4.913,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 4913.54
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2CD1T27G2H-LIUF/SL 2mp 2.8mm Colorvu 50MT Dahili Sesli IP66 Ir Bullet Ip Kamera
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
5.091,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 5091.13
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN