Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL 4Mpix, 2,8mm Lens, H265+,50Mt Gece Görüşü, Colorvu, SD Kart,Dahili Mikrofon, PoE, Bulle Satıcı: Ptd Bilişim
4.930,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 4930.60
Hikvision DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL Dahili Mikrofon 4MP 2.8mm ColorVu -Sesli Alarm Satıcı: Dualpazar
4.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 4980.00
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL 4Mpix, 2,8mm Lens, H265+,50Mt Gece Görüşü, Colorvu, SD Kart,Dahili Mikrofon, PoE, Bullet IP Kamera Satıcı: 1Pazaryeri
5.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 5210
Marmara Qumasch Hıkvısıon DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL 4mpix, 2,8mm Lens, H265+,50MT Gece Görüşü, Colorvu, Sd Kart,dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
8.456,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 8456.34
Ronanna Hıkvısıon DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL 4mpix, 2,8mm Lens, H265+,50MT Gece Görüşü, Colorvu, Sd Kart,dahili Mikrofon, Poe, Bullet Ip Kamera
Satıcı: RONANNA
11.096,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 11096.39
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN