Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HikVision DS 2DE4425iw de (S5) PTZ Profesyonel Gözetim Kameras? Satıcı: netsiparis
14.298,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
1 14308.48
Hikvision Ds-2De4425Iw-De 4Mp Ptz Ip Kamera H265+ 25X 100Mt Satıcı: dualpazar
15.288,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 15288.42
Hikvision Ds-2De4425Iw-De 4Mp Ptz Ip Kamera H265+ 25X 100Mt Satıcı: derin-bilisim
15.424,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 15424.31
Hikvision DS-2DE4425IW-DE 4-Inch 4 Mp 25X Powered By Darkfighter Ir Network Speed Dome Ip Kamera - Beyaz
Satıcı: DDuzenliguvenlik
17.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 17200.00
Hikvision DS-2DE4425IW-DE 4MP 25X ZOOM IP SPEED DOME (PTZ) KAMERA (100MT IR) Satıcı: nifbilisim
18.695,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 18695.00
Hikvision Hıkvısıon DS-2DE4425IW-DE, 4mpix, 4,8-120MM Lens, 25X Optik Zoom, 100MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: akelgüvenlik
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 18999.00
Hikvision DS-2DE4425IW-DE 4MP 25X ZOOM IP SPEED DOME (PTZ) KAMERA (100MT IR) Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK
20.145,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 20145.47
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM