Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
79 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G (4 mm) Fiyatları

Hikvision Ds-2xs2t41g1-ıd/4g/c05s07 4 Mp 4mm Lens Bullet Ip Solar Güvenlik Kamerası

Satıcı: ebz

4.688,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4688.51
Hikvision Ds-2xs2t41g1-ıd/4g/c05s07 4 Mp 4mm Lens Bullet Ip Solar Güvenlik Kamerası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.033,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5033.89
Hikvision 4MP 4MM 4G IP SOLAR KAMERA

Satıcı: Smartlink

6.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 6459.00
Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 4 Mp 4mm Lens Bullet Ip Solar Güvenlik Kamerası

Satıcı: Smartlink

7.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 7273.00
Hikvision 4MP 4MM 4G IP SOLAR KAMERA

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

7.578,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 7578.31
Akman Hıkvısıon DS-2XS2T41G1-ID/4G, 4mpix, 4mm, 30MT Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, 4g, Solar Ip Kamera

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

7.732,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 7732.90
HIKVISION DS-2XS2T41G1-ID/4G, 4Mpix, 4mm, 30Mt Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, 4G, Solar IP Kamera

Satıcı: Ptd Bilişim

8.610,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 8610.05
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 4mp 4mm 30MT 4g Lte / Iki Yönlü Ses IP67 Bullet Ip Solar Panel Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

8.905,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 8905.58

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G (4 mm) Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G Ürün Ailesi

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G 4 mm IP Kamera 4 mm 4.688,51 TL
Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G 6 mm IP Kamera 6 mm Fiyat bulunamadı

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G (4 mm) Temel Özellikleri

QHD
79 °
Yok
Var

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G (4 mm) Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 256 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet SIM Kart
• Giriş Voltajı 12 V

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 213.7 mm
• Genişlik 188.7 mm
• Derinlik 292.4 mm
• Ağırlık 1.42 kg

Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G (4 mm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.