HiLook IPC-T221H

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
114 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

HiLook IPC-T221H Fiyatları

Hilook IPC-T221H-F 2MP 2.8mm Ip Dome Kamera

Satıcı: netsiparis

1.042,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 1052.7
Hilook IPC-T221H-F 2MP 2.8mm Ip Dome Kamera

Satıcı: netsipariş

1.160,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1160.60
Hilook Ipc-t221h-f 2mp 2.8mm Ip Dome Kamera

Satıcı: unitech

1.340,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1340.38
HiLook IP serisi güvenlik kamerası, 2MP, 1080p, 2,8 mm lens, IR 30 m, dış mekan IP67, PoE, dWDR, H.265 / H.264

Satıcı: onlinealisverisyap

1.350,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 1360.41
Hılook Ipc-t221h-f 2mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30mt Gece Görüşü, Poe, Dome Ip Kamera

Satıcı: ontechbilisim

1.368,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1368.91
Hilook IP kamera, Dome 2MP, IR 30m, Dışmekan, IP67, Gece görüşü

Satıcı: netsiparis

1.426,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 1436.5
Hilook IPC-T221H-C 2MP 2.8mm Ip Dome Kamera

Satıcı: netsipariş

1.561,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1561.50
Marmara Qumasch Hılook IPC-T221H-F, 2mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Poe, Dome, Ip Kamera

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

2.198,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2198.24
Ronanna Hılook IPC-T221H-F, 2mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30MT Gece Görüşü, Poe, Dome, Ip Kamera

Satıcı: RONANNA

2.787,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 2787.03

HiLook IPC-T221H Fiyat Geçmişi

HiLook IPC-T221H Temel Özellikleri

114 °
Var

HiLook IPC-T221H Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.7 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 114 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Kayıt Türü Hafıza Kartı NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 128 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 0.4 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 95 mm
• Genişlik 110 mm
• Derinlik 110 mm
• Ağırlık 355 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

HiLook IPC-T221H Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.