Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hilook IPC-T240H 4mp 2.8mm Sabit Lens 30MT Ir Ip Dome Kamera
Satıcı: MRC BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
2.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 2290.00
HILOOK IPC-T240H-F 4Mpix, 2,8mm Lens, H265+, 30Mt Gece Görüşü, Po Satıcı: MKElektronikSec
2.265,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 2265.05
Hilook IPC-T240HA-LU 4 MP 2.8mm Dual Light MD 2.0 Ip Dome Kamera Satıcı: netsipariş
2.312,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 2312.30
Hilook IPC-T240HA-LU 4 MP 2.8mm Dual Light MD 2.0 Ip Dome Kamera Satıcı: Mavilim Elektronik
2.330,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 2330.47
Marmara Qumasch Hılook IPC-T240HA-LUFC, 4mpix, 2,8mm Lens, H265+, Dual Light, 30MT Gece Görüşü, Dahili Mikrofon, IP67, Poe, Dome, Ip Kamera
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
3.944,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 3944.76
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN