Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HILOOK PTZ-N4225I-DEE, 2Mpix, 4,8-120mm Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100Mt Gece Görüşü, SD Kart, PoE, Ses Giriş Çıkış, Satıcı: Ptd Bilişim
12.654,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 12654.00
Hılook Ptz-N4225ı-De 2Mp 25X Zoom Ip Speed Dome Ptz Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: hedefmarket
13.299,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 13299.70
Hılook Ptz-N4225ı-Dee, 2Mpix, 4,8-120Mm Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100Mt Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome, Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: Bilmate
15.437,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 15437.00
Marmara Qumasch Hılook PTZ-N4225I-DEE, 2mpix, 4,8-120MM Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome, Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
17.735,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 17735.90
Ronanna Hılook PTZ-N4225I-DEE, 2mpix, 4,8-120MM Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome, Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: RONANNA
24.105,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 24105.42
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN