Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
HILOOK 2MP SPEED DOME 5-120mm PTZ-N5225I-AE 25X 100metre H265+ SD Kart (Ayak Dahil) Satıcı: netsiparis
12.438,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 12448.8
HILOOK PTZ-N5225I-AE, 2Mpix, 5-120m Lens, 25X Optik Zoom, 100Mt Gece Görüşü, SD Kart, PoE, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Satıcı: Ptd Bilişim
12.321,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 12321.00
HILOOK PTZ-N5225I-AE, 2Mpix, 5-120m Lens, 25X Optik Zoom, 100Mt Gece Görüşü, SD Kart, PoE, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Satıcı: netsipariş
13.063,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 13063.20
Marmara Qumasch Hılook PTZ-N5225I-AE, 2mpix, 4.8-120MM Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome, Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex
20.839,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 20839.29
Ronanna Hılook PTZ-N5225I-AE, 2mpix, 4.8-120MM Motorize Lens, 25X Optik Zoom, 100MT Gece Görüşü, Sd Kart, Poe, Ses Giriş Çıkış, H265+, Speed Dome, Ptz Ip Kamera (Ayak Dahil)
Satıcı: RONANNA
28.329,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 28329.12
GENEL ÖZELLİKLER
GÜVENLİK
GÖRÜNTÜ & KAYIT
BAĞLANTILAR
TASARIM
BİLGİ & DÖKÜMAN