Imou Bullet 2E (IPC-F22F)

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Var
Görüş Açısı (Geniş):
120 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

Imou Bullet 2E Fiyatları

Imou 3 MP Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 MM (Bullet 2E) (IPC-K3DP-3H0WF)

Satıcı: salesmarket365

2.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2034.00
Imou 3 MP Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 MM (Bullet 2E) (IPC-K3DP-3H0WF)

Satıcı: ggsteknoloji

2.035,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2035.00
Imou IPC-K3DP-3H0WF 3 MP 3.6 MM Bullet 2E Dış Ortam Kablosuz Bullet Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: Smartlink

2.102,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2102.00
Imou 3 Mp Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 Mm (BULLET 2E) ()

Satıcı: GGS TEKNOLOJİ

2.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 2175.00
Imou 3 Mp Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 Mm (BULLET 2E) ()

Satıcı: Smartlink

2.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 2176.00
Imou 3 MP Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 mm (Bullet 2E) (IPC-K3DP-3H0WF)

Satıcı: GGS teknoloji | 2 yorum

2.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 2239.00
IMOU 3MP WIFI 3.6MM IPC-K3DP-3H0WF Dış Ortam Bullet Kamera (Bullet 2E)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.442,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 2452.52
Imou IPC-K3DP-3H0WF 3 MP 3.6 MM Bullet 2E Dış Ortam Kablosuz Bullet Ip Güvenlik Kamerası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.521,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2521.85
Woodstar Imou 5 Mp Dış Ortam Kablosuz Bullet Kamera 3.6 mm (Bullet 2e) (IPC-K3DP-5H0WF) - Beyaz

Satıcı: AKBAŞ TİCARET ELEKTRONİK

3.149,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3149.80

Imou Bullet 2E Fiyat Geçmişi

Imou Bullet 2E Temel Özellikleri

Var
120 °
Yok
Var
İki Yönlü Sesli İletişim:
Yok

Imou Bullet 2E Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 120 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.8 mm
• Zoom (Yakınlaştırma) Var
• Zoom Tipi Dijital
• Dijital Zoom Miktarı 16 x
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı NVR

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 74.2 mm
• Genişlik 74.2 mm
• Derinlik 147.7 mm
• Ağırlık 280 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

Imou Bullet 2E İle En Çok Karşılaştırılan IP Kameralar

Imou Bullet 2E Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.