TP-Link Tapo C211

Çözünürlük Biçimi:
2K
Piksel Sayısı:
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C211 Fiyatları

Tapo TP-Link C211 2K 3MP Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası

Satıcı: İntros

1.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1208.99
Tp-link Tapo C211 2k 3mp Yatay Ve Dikey Ev Güvenliği Wi-fi Kamera

Satıcı: t-sync

1.378,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1378.61
TP-Link Tapo C211 2K 3MP Yatay & Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası + Kingston Canvas Select Plus 64 GB MicroSD

Satıcı: INTROS

1.642,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1642.57
AyrStore TP-Link Tapo C211 2K 3MP Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası, Gece Görüşü, IP66 Su Geçirmez

Satıcı: Aykstore

1.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1695.00
TP-Link Tapo C211 2K 3MP Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası, Gece Görüşü, IP66 Su Geçirmez, Siyah Renk + 64GB Kioxia MicroSD Bellek

Satıcı: İntros

1.698,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1708.99
TP-LINK Tapo C211 2K 3MP Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası + 64GB Kioxia Bellek

Satıcı: İntros

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1949.00
TP-Link Tapo C211 2k 3mp Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası + Kingston Canvas Select Plus 64GB microSD

Satıcı: İntros

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1949.00
TP-LINK Tapo C211 (2-Pack) 2K 3MP Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası 2'li

Satıcı: İntros

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 sn önce

8 2609
Tapo C211 2k 3mp Yatay ve Dikey Ev Güvenliği Wi-Fi Kamerası

Satıcı: StarLink

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 4500.00

TP-Link Tapo C211 Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C211 Temel Özellikleri

2K
Var

TP-Link Tapo C211 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi 2K
• Piksel Sayısı 1296 p
• Etkin Piksel 3 MP
• Kare Hızı 15 fps
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 114 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 3.83 mm
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 117.7 mm
• Genişlik 86.6 mm
• Derinlik 85 mm

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C211 Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

yekzeban Profil Resmi

9 yorum

yekzeban @epey montaj aparatları fiyat listesine girmiş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @yekzeban Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.