TP-Link Tapo C220

Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Var
Görüş Açısı (Geniş):
75 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

TP-Link Tapo C220 Fiyatları

Tp-Link Tapo C220 2K 4Mp 360 Derece Wi-Fi Kamera Beyaz

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1499.00
TP-Link Tapo C220 2K 4 MP Yapay Zeka Destekli Wİ-Fİ QHD İç Mekan Güvenlik Kamerası

Satıcı: teknosa

1.559,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1559.03
TP-LINK TAPO C220 360° YAPAY ZEKA DESTEKLİ KABLOSUZ IP KAMERA 2K

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1799.00
TP-LINK TAPO C220 360° YAPAY ZEKA DESTEKLİ KABLOSUZ IP KAMERA 2K 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 1799.00
TP-Link Tapo C220 2K 4 MP Yapay Zeka Destekli Wİ-Fİ QHD İç Mekan Güvenlik Kamerası

Satıcı: mediamarkt

1.957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1957.00
TP-LINK TAPO C220 360° YAPAY ZEKA DESTEKLİ KABLOSUZ IP KAMERA 2K

Satıcı: Le Bon Marché

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2049.00
Tp-link Tapo C220 Akıllı Wi-Fi Kamera 2K 4MP AI 360° Hareket 9m Gece Çift Yönlü Ses Bebek Algılama 2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 2059.00
Tp-Lınk Tapo TC72 (C220) 2k Qhd 40MPIX Iç Mekan Wifi 9mt. Gece Görüşü 360 Dön - KR0025-5N6NP

Satıcı: mirkitap

2.901,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2901.59
İlanib Ticaret Tp-Lınk Tapo TC72 (C220) 2k Qhd 40MPIX Iç Mekan Wifi 9mt. Gece Görüşü 360 Dönüş Iki Yönlü Ses Güvenlik Yapay Zeka Destekli KAMERA(1923) - Belirtilmemiş

Satıcı: ilanib ticaret

3.934,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3934.99

TP-Link Tapo C220 Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C220 Temel Özellikleri

QHD
Var
75 °
Var
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C220 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 75 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 114 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 4 mm
• Zoom (Yakınlaştırma) Var
• Zoom Tipi Dijital
• Dijital Zoom Miktarı 12 x
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 117.7 mm
• Genişlik 86.8 mm
• Derinlik 85.4 mm
• Ağırlık 190 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C220 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.