TP-Link Tapo C260

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C260 Fiyatları

Tp-link Tapo C260 Akıllı Wi-fi Güvenlik Kamerası 4k 8mp Yüz Tanıma Aı Algılama Gelişmiş Gece Görüşü Fiziksel Gizlilik 360 Görüntüleme Çift Yönlü Ses Microsd & Bulut Destekli-145617

Satıcı: mediamarkt

2.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2698.00
Tp-link Tapo C260 Akıllı Wi-fi Güvenlik Kamerası 4k 8mp Yüz Tanıma Aı Algılama Gelişmiş Gece Görüşü Fiziksel Gizlilik 360 Görüntüleme Çift Yönlü Ses Microsd & Bulut Destekli-145617

Satıcı: teknosa

2.797,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2797.28
Tp-link Tapo C260 4K Akıllı Wi-Fi Güvenlik Kamerası 2.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 2839.00
TP-LINK Tapo C260 Ev Güvenlik Kamerası

Satıcı: MediaMarkt

2.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2840.00
TP-Link Tapo C260 4K 8MP Akıllı Wi-Fi Kamera Yüz Tanıma AI Algılama 360° Görüntü Gece Görüşü 2.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 2869.00
TP-LINK Tapo C260 Ev Güvenlik Kamerası

Satıcı: Techburada

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3199.00
Tapo C260 | Akıllı Wi-Fi Güvenlik Kamerası | 4K 8MP | Yüz Tanıma | AI Algılama | Gelişmiş Gece Görüşü | Fiziksel Gizlilik | 360° Görüntüleme | Çift Yönlü Ses | microSD & Bulut Destekli

Satıcı: İntros

3.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 3379
TP-LINK TAPO C260 360° YAPAY ZEKA DESTEKLİ KABLOSUZ IP KAMERA 4K

2 yorum

3.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 3379.00

TP-Link Tapo C260 Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C260 Temel Özellikleri

Var

TP-Link Tapo C260 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.7 inç
• Çözünürlük Biçimi 4K (UHD)
• Piksel Sayısı 2160 p
• Etkin Piksel 8 MP
• Kare Hızı 20 fps
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 116 °
• Zoom (Yakınlaştırma) Var
• Zoom Tipi Dijital
• Dijital Zoom Miktarı 18 x
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 118.8 mm
• Genişlik 74.5 mm
• Derinlik 88.7 mm
• Ağırlık 210 g

TP-Link Tapo C260 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.