TP-Link Tapo C320WS

Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Var
Görüş Açısı (Geniş):
97 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

TP-Link Tapo C320WS Fiyatları

Tapo C320WS, 2K 4MP Dış Mekan Wi-Fi/Ethernet Güvenlik Kamerası, Hareket Algılama, IP66 Su Geçirmez, 30m Starlight Gece Görüşü, Çift Yönlü Ses, Bulut/Yerel Depolama, Sesli ve Işıklı Alarm

Satıcı: İntros

1.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1839
TP-Link Tapo C320WS 2K Wi-Fi Dış Mekan Güvenlik Kamerası

Satıcı: Gamers_Arena

1.725,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1725.71
TP-Link Tapo C320WS 2K Wi-Fi Dış Mekan Güvenlik Kamerası

Satıcı: GpnTeknoloji

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1799.00
TP-Link Tapo C320WS | Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası | 2K 4MP QHD | Hareket Algılama | IP66 Su Geçirmez | 30m Starlight Gece Görüşü | Çift Yönlü Ses | Sesli ve Işıklı Alarm | Bulut/Yerel Depolama

Satıcı: Hepsiburada | 496 yorum

1.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1839.00
TP-LINK Tapo C320WS 2K Gece Görüşlü 256GB Micro SD Destekli Wi-Fi Kamera

Satıcı: Techburada

1.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1919.00
TP-LINK Tapo C320WS 2K Gece Görüşlü 256GB Micro SD Destekli Wi-Fi Kamera

Satıcı: Gamers Arena

1.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1939.00
TP-Link Tapo C320WS | Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası | 2K 4MP QHD | Hareket Algılama | IP66 Su Geçirmez | 30m Starlight Gece Görüşü | Çift Yönlü Ses | Sesli ve Işıklı Alarm | Bulut/Yerel Depolama

Satıcı: GpnTeknoloji | 496 yorum

2.066,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 2066.15
Tp-link Tapo C320Ws Dış Mekan Wi-Fi 2K 4MP Hareket Algılama Ip66 30m Gece Çift Yönlü Ses Alarm Bulut/Yerel 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2099.00

TP-Link Tapo C320WS Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C320WS Temel Özellikleri

QHD
Var
97 °
Yok
Var
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C320WS Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 15 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 97 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 3.18 mm
• Zoom (Yakınlaştırma) Var
• Zoom Tipi Dijital
• Dijital Zoom Miktarı 12 x
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 64.3 mm
• Genişlik 142.3 mm
• Derinlik 103.4 mm
• Ağırlık 220 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C320WS Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Metin I*** Profil Resmi

6 yorum

Metin I*** Arkadaşlar bu ürün özelliklerine aldanmayın asla QHD gibi bir görüntüye sahip değil 5 metre uzaktaki bir insan yüzünü dahi net gosteremiyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.