TP-Link Tapo C410 KIT

Çözünürlük Biçimi:
2K
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
111 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C410 KIT Fiyatları

Tapo C410 KIT, 2K 3MP, Renkli Gece Görüşü, Şarj Edilebilir, IP65 Sertifikalı, Yerel/Bulut Depolama, 110° Açılı, Güneş Paneli Dahil, Kablosuz Bataryalı Güvenlik Kamerası Kiti

Satıcı: Amazon.com.tr

2.874,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 2884.6
Tp-link Tapo C410 Kıt, 2k 3mp, Renkli Gece Görüşü, Ip65 Sertifika

Satıcı: mediamarkt

3.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3325.00
TP-LINK Tapo C410 Kıt Güneş Enerjili 2k 3mp Akıllı Kablosuz Güvenlik Kamerası Kiti

Satıcı: Nepal Bilişim

3.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 3340.00
Tp-link Tapo C410 Kıt Güneş Enerjili 2k 3mp Akıllı Kablosuz Güvenlik Kamerası Kiti

Satıcı: nepalbilisim

3.470,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3470.11
Tp-link Tapo C410 KIT Bataryalı Kamera 2K 3MP Renkli Gece Şarj Edilebilir Ip65 110° Solar Panel Dahil 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 3499.00
TP-LINK Tapo C410 Kıt Güneş Enerjili 2k 3mp Akıllı Kablosuz Güvenlik Kamerası Kiti

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3499.00
TP-LINK TAPO C410 GÜNEŞ ENERJİLİ BATARYALI DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA 2K KİT

2 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 3499.00
Tp-Lınk Tapo TC82 Kıt (C410 Kıt) 2k 30MPIX Dış Mekan IP65 Wifi 9mt. Renkli Gece G? - KR0025-5N6NR

Satıcı: mirkitap

5.004,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 5004.60
İlanib Ticaret Tp-Lınk Tapo TC82 Kıt (C410 Kıt) 2k 30MPIX Dış Mekan IP65 Wifi 9mt. Renkli Gece Görüşü Iki Yönlü Ses Güneş Enerjili Güvenlik Kamerası KITI(1923) - Belirtilmemiş

Satıcı: ilanib ticaret

5.743,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 5743.99

TP-Link Tapo C410 KIT Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C410 KIT Temel Özellikleri

2K
111 °
Yok
Var

TP-Link Tapo C410 KIT Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi 2K
• Piksel Sayısı 1296 p
• Etkin Piksel 3 MP
• Kare Hızı 15 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 111 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 3.17 mm
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• USB Var
• USB Bağlantı Tipi Type-C
• USB Versiyonu 2.0
• USB Fonksiyonu Şarj
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Versiyonu Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Frekansı 2.4 GHz
• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 2 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 60 mm
• Genişlik 60 mm
• Derinlik 89 mm
• Ağırlık 230 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C410 KIT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.