TP-Link Tapo C425

Çözünürlük Biçimi:
QHD
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Var
Görüş Açısı (Geniş):
134 °
Panoramik Çekim:
Yok
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

TP-Link Tapo C425 Fiyatları

Tapo C425, 2K 4MP QHD, AI Desteği, Renkli Gece Görüşü, 300 Gün Şarj Süresi, Su Geçirmez, Yerel/Bulut Depolama, 150° Geniş Açılı, Solar Panel Desteği, Kablosuz Bataryalı Güvenlik Kamerası

Satıcı: Amazon.com.tr

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 4109
TP-Link Tapo C425 Yapay Zeka Destekli Kablosuz Güvenlik Kamerası

Satıcı: mediamarkt

3.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3895.00
Tp-link Tapo C425 Kablosuz Bataryalı Kamera 2K 4MP AI Renkli Gece 300 Gün Batarya Su Geçirmez Solar Panel 4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 4099.00
TP-LINK TAPO C425 BATARYALI DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA 2K

1 yorum

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 4099.00
Tapo C425 KIT, 2K 4MP QHD, AI Desteği, Renkli Gece Görüşü, Şarj Edilebilir, Su Geçirmez, Yerel/Bulut Depolama, 150° Geniş Açılı, Güneş Paneli Dahil, Kablosuz Bataryalı Güvenlik Kamerası Kiti

Satıcı: Amazon.com.tr

4.688,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 4698.46
TP-Link Tapo C425 Kıt, 2K 4MP Qhd, Güneş Paneli Dahil, Kablosuz Bataryalı Güvenlik Kamerası Kiti 5.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 5019.00
TP-Link Tapo C425 Yapay Zeka Destekli Kablosuz Güvenlik Kamerası

Satıcı: Mavilim_Elektronik

5.117,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 5117.66
TP-LINK TAPO C425 GÜNEŞ ENERJİLİ BATARYALI DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA 2K KİT 5.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 5809.00
TP-LINK Tapo C425 KIT | Kablosuz Bataryalı Kamera | 2K 4MP | AI | Renkli Gece | Su Geçirmez | 150° |

Satıcı: MediaMarkt

6.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6100.00
Tp-Lınk Tapo TC85 Kıt (C425 Kıt) 2k Qhd 40MPIX Dış Mekan IP66 Wifi 15MT. Renkli Ge - KR0025-5N6NQ

Satıcı: mirkitap

9.013,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 9013.04
İlanib Ticaret Tp-Lınk Tapo TC85 Kıt (C425 Kıt) 2k Qhd 40MPIX Dış Mekan IP66 Wifi 15MT. Renkli Gece Görüşü Iki Yönlü Ses Yapay Zeka Destekli Güneş Enerjili Güvenlik Kamerası KITI(1923) - Belirtilmemiş

Satıcı: ilanib ticaret

8.939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 8939.99

TP-Link Tapo C425 Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C425 Temel Özellikleri

QHD
Var
134 °
Yok
Var
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C425 Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi QHD
• Piksel Sayısı 1440 p
• Kare Hızı 30 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 134 °
• Panoramik Çekim Yok
• Odak Uzaklığı (Geniş) 2.1 mm
• Zoom (Yakınlaştırma) Var
• Zoom Tipi Dijital
• Dijital Zoom Miktarı 12 x
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• USB Var
• USB Bağlantı Tipi Micro-B
• USB Versiyonu 2.0
• USB Fonksiyonu Şarj
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Versiyonu Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Frekansı 2.4 GHz
• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 2 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 64.8 mm
• Genişlik 64.8 mm
• Derinlik 116.2 mm

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C425 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.